SENIOR MINI

Напишете ја првата рецензија за овој производ

Формулирана за да ги задоволи хранливите потреби на постарите кучиња од малите раси.
 • SENIOR MINI
 • SENIOR MINI
 • SENIOR MINI
 • SENIOR MINI
 • SENIOR MINI ANIMAL PROTEIN
 • SENIOR MINI
SENIOR MINI

SENIOR MINI

Напишете ја првата рецензија за овој производ

Формулирана за да ги задоволи хранливите потреби на постарите кучиња од малите раси.
ден 1.499,00
 •  

* Задолжителни полиња

 • Опис на производот
 • Совети за Исхрана
 • Состојки
 • Рецензии
 • Print Product
Опис на производот Совети за Исхрана Состојки Рецензии
Препорачано
Silica Gel Bowl

Silica Gel Bowl

Силиконски сад за храна или вода кој се собира....
ден 150,00
PRIMA PLUS

PRIMA PLUS

За кучиња со нормални енергетски потреби.
ден 2.949,00
KATTSTRÖ, бел песок за мачки

KATTSTRÖ, бел песок за мачки

Впивателен бел песок за мачки што се згрутчува ...
ден 1.199,00
EXCLUSIVE URINARY

EXCLUSIVE URINARY

Специјално формулирана храна за зајакнување на уринарното здравје на вашата мачк...
ден 649,00
SENIOR MINI

SENIOR MINI

Формулирана за да ги задоволи хранливите потреби на постарите кучиња од малите р...
ден 1.499,00
OPUS FARM

OPUS FARM

Формула без житарки, специјално формулирана за да ги задоволи природните потреби...
ден 300,00
Сад за чување на храна

Сад за чување на храна

Пренослив сад за чување на храна
ден 549,00
VALP PLUS

VALP PLUS

Додадено псилиум, без глутен од пченица - го поддржува варењето кај кученцата...
ден 3.150,00
OCEAN CARE

OCEAN CARE

Внимателно одбрани состојки со пребиотици кои го помагаат варењето на храната и ...
ден 4.499,00
И ГРОУП ТРЕЈДИНГ ДОО | +389 78 44 32 08
VISA    MasterCard   
Scroll