Нови Производи

2 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

 1. MOUSSE SCHAMPO

  Сув шампон, не е потребно вода ниту плакнење.
  ден 700,00
 2. OCEAN CARE MINI

  Внимателно одбрани состојки со пребиотици за здрав дигестивен систем и со есенцијални масни киселини за здрава кожа и крзно.
  ден 2.199,00

2 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Големина на кучето
 1. Мали < 10кг.
Возраст на кучето
 1. Возрасни
Активност на кучето
 1. Нормални
Посебни потреби
 1. Chicken free
 2. Hypo-allergenic
 3. Житарки/Нетолерантност кон глутен
Протеин од животинско потекло
 1. Лосос
Специјални состојки
 1. Без глутен
 2. Крзно
 3. Стимулирање на дигестивна флора
 4. хипоалергенска храна
Хигиена
 1. Расчешлување
И ГРОУП ТРЕЈДИНГ ДОО | +389 78 44 32 08
VISA    MasterCard   
Scroll