Калциум +

Калциум +

Калциум за стабилност и сила на скелетот и забите.

Калциумот е важен минерал кој придонесува за стабилноста на скелетот и забите. Додаден е во сите производи од линијата на сува храна на Husse. 

5 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

 1. PRIMA PLUS

  За кучиња со нормални енергетски потреби.
  ден 2.949,00
 2. VALP PLUS

  Додадено псилиум, без глутен од пченица - го поддржува варењето кај кученцата
  ден 3.150,00
 3. OPTIMAL MINI

  Специјално формулирана храна за активни кучиња од мали раси.
  ден 1.899,00
 4. OPTIMAL

  За активни кучиња од средни и големи раси.
  ден 3.099,00
 5. VALP MINI

  Специјално формулирана храна за кутриња од мали раси.
  ден 1.999,00

5 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

И ГРОУП ТРЕЈДИНГ ДОО | +389 78 44 32 08
VISA    MasterCard   
Scroll