Кучиња

Кучиња

Husse има широка палета на производи за кучиња, сите производи се доставуваат бесплатно до вашата адреса од страна на пријателски расположени Husse доставувачи или нутриционисти. Не сте сигурни кој продукт да го одберете? Јавете се кај вашиот локален Husse доставувач или во централата на Husse. Заедно ќе пронајдеме кој е вистинскиот производ за вашиот миленик.

15 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 1. OPUS FARM

  Формула без житарки, специјално формулирана за да ги задоволи природните потреби на кучето, користејќи енергија од извори од животинско потекло.
  ден 1.200,00
 2. PRO PRIMA

  Комплетна храна за возрасни кучиња со нормално ниво на активност.
  ден 2.499,00
 3. SENIOR MINI

  Формулирана за да ги задоволи хранливите потреби на постарите кучиња од малите раси.
  ден 1.499,00
 4. DIGEST

  Висок степен на сварливост – храна со јагнешко месо и ориз за кучиња со чувствителен дигестивен систем.
  ден 3.499,00
 5. OCEAN CARE

  Внимателно одбрани состојки со пребиотици кои го помагаат варењето на храната и есенцијални масни киселини за здрава кожа и крзно.
  ден 4.000,00

15 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
И ГРОУП ТРЕЈДИНГ ДОО | +389 78 44 32 08
VISA    MasterCard   
Scroll