Бесплатни примероци

Пробајте ја нашата храна!

Дали сте заинтересирани да ја проба вашето милениче сувата храна на Husse? Нудиме голем избор на висококвалитетна храна за кучиња и мачки. 

Нарачај бесплатен примерок >

Вашата локална контакт личност

Најди го најблискиот претставник

Лесно е да го најдете Husse! Внесете го вашиот поштенски код и ние ќе ви помогнеме да го најдете најблискиот локален претставник на Husse.

Најди претставник >

Прашајте го ветеринарот

Добијте професионален совет!

Контактирајте не за да добиете професионален совет. Contact us for professional advice. Имаме широко познавање за нашите производи и нашата храна и постојано се едуцираме.

Испратете го вашето прашање >

Бесплатна достава на висококвалитетна храна за миленици

 • Препорачани производи

  Silica Gel Bowl

  Silica Gel Bowl

  Силиконски сад за храна или вода кој се собира....
  ден 150,00
  Сад за чување на храна

  Сад за чување на храна

  Пренослив сад за чување на храна
  ден 549,00
  KATTSTRÖ, бел песок за мачки

  KATTSTRÖ, бел песок за мачки

  Впивателен бел песок за мачки што се згрутчува ...
  ден 1.199,00
  PRIMA PLUS

  PRIMA PLUS

  За кучиња со нормални енергетски потреби.
  ден 1.499,00
  SENIOR MINI

  SENIOR MINI

  Формулирана за да ги задоволи хранливите потреби на постарите кучиња од малите р...
  ден 1.499,00
  VALP PLUS

  VALP PLUS

  Додадено псилиум, без глутен од пченица - го поддржува варењето кај кученцата...
  ден 1.950,00
  OCEAN CARE

  OCEAN CARE

  Внимателно одбрани состојки со пребиотици кои го помагаат варењето на храната и ...
  ден 4.000,00
 • Нови производи

  Ново
  MOUSSE SCHAMPO

  MOUSSE SCHAMPO

  Сув шампон, не е потребно вода ниту плакнење....
  ден 700,00

Новости

31.3.2017

World Champion

Keru , Јапонскиот териер Amakekeru-Meiji бел олеандер на Светското шоу за кучиња во Милано 2015 стана Светски Шампион по трет пат во низа.

Повеќе >
14.8.2015

Добредојдовте на нашата нова онлајн продавница

Сурфајте низ нашата нова и ажурирана онлајн продавница за да прочитате повеќе за нашите производи и услуги! Изгледот е нов, но високиот квалитет на нашите производи и услуги е истиот...

Повеќе >

И ГРОУП ТРЕЈДИНГ ДОО | +389 78 44 32 08
VISA    MasterCard   
Scroll