Добиј професионален совет!

Прашајте го нашиот ветеринар!


Испратете ни го вашето прашање.


  • Би сакал да добијам совет за

* Задолжителни полиња

Неодамна прегледани
OPTIMAL

OPTIMAL

За активни кучиња од средни и големи раси.
ден 2.800,00
Ново
DIGEST

DIGEST

Висок степен на сварливост – храна со јагне...
ден 3.200,00
Ново
EXCLUSIVE STERILISED

EXCLUSIVE STERILISED

Специјално формулирана храна за да се задов...
ден 650,00
EXCLUSIVE KATTUNGE

EXCLUSIVE KATTUNGE

Комплетна храна за мачиња од одвикнување од...
ден 670,00
Scroll